Hakkımızda

Hakkımızda

GASTRO VOGUE GROUP’TAN, KALEİÇİ’NE CIVIL CIVIL BİR DOKUNUŞ: “PİO GASTRO BAR & BISTRO”

Latin Amerika’nin Çilgin Sokak Lezzetleri, Kömür Ateşinde Hazirlanan Etleri Ve Bunlarla Eşleşen Harika Mixology Kokteylleri Antalya’nin Tüm Lezzet Ve Eğlence Meraklilari İçin Tek Adreste Toplandi.

Antalya’nın ödüllü “fine dining” restoranı Seraser’i, en iyi pizzacısı ıl vicino’yu, iki defa dünyanın en romantik butik oteli seçilen Tuvana’yı ve Akdeniz’in seçkin “yaşam kulübü” Niks culture’ı çatısı altında barındıran Gastro Vogue Grup; Antalya’nin ilk gastro bar’ı Pio’yu Antalya’ya kazandırıyor. Pio Gastro Bar & Bistro rengarenk dekorasyonu, Latin Amerika ve Akdeniz füzyonu street food – tapas sunumları ve yemek ritüelinize cıvıl cıvıl bir enerji katacak mixology barı ile, eğlenirken yeni lezzetler keşfetmek isteyenler için benzersiz bir deneyime kapı aralıyor.

PİO, İSPANYOLCA CIVILTI DEMEK.

İsmi; İspanyolcada cıvıltı anlamına gelen Pio, Latin Amerika ve Akdeniz mutfağını füzyonlayan, iştah açıcı, zevkli ve cıvıl cıvıl sunumları bir arada bulabileceğiniz cezbedici bir lezzet noktasını tarif ediyor.

Sıcak ve romantik Latin kimliği ile, konuksever Akdenizli köklerinin yarattığı, dinamik ruha uygun olarak, latin funk, funky jazz, groovy & soulfull house, afro funk ve lounge müzik servisinin yapıldığı Pio’da, isteyen misafirler müziğin çekici ve harekete geçirici ritmi eşliğinde, dünya genelinde büyük beğeni toplayan sokak lezzetlerini, birbirinden leziz etleri, leziz kokteylller eşliğinde deneyebiliyorlar.

LATİN AMERİKA’NIN SOKAK LEZZETLERİ BİR HARİKA!

Sıcak ve soğuk sokak yiyecekleri ve zengin iştah açıcıların ardından, kömür ateşinde pişirilmiş ana yemeklerin denenebildiği Pio’da, harika etler, burger’ler ve sosisler tadabiliyorsunuz. Sunum mentalitesi “lezzeti ve eğlenceyi paylaşmak” üzerine kurulu olan Pio’da, tüm atıştırmalıklar dostlarınız, eşiniz veya sevgilinizle paylaşabileceğiniz şekilde ortaya sipariş ediliyor ve birbirinden farklı lezzetler, tatlı bir sohbet eşliğinde hep birlikte tüketiliyor.

PIO’DAN KOKTEYL MERAKLILARINA YENİ BİR ÖNERİ; “COOKTAIL”

Pio’nun  uluslararası mutfak kültürü ile renkli bar sunumlarını aynı potada eriten mixology barında ise, leziz kokteyller; fümeleme, demleme, aromatik tuz yapımı gibi çeşitli pişirme tekniklerini bir araya getiren “Cooktail” konsepti eşliğinde denenebiliyor. Pio’ya özel olarak tasarlanmış “Cooktail” konseptinin arkasında, disipline edilmiş evrensel ve yöresel bileşen araştırmaları, kıvam denemeleri, iklimsel ve sezonsal organik içerik kullanımı ve klasikleşmiş herhangi bir likit karışımına, bilimsel yöntemlerle yeni aromalar enjekte ederek inovatif lezzetler yaratma fikri yatıyor.

CIVIL CIVIL BİR DEKORASYON, EĞLENMEYİ İYİ BİLEN, STİL SAHİBİ BİR KİTLE.

Latin Amerika’dan, Akdeniz Riviera’sına kadar dünya çapında trendi hızla yükselmekte olan sokak lezzetlerini yaşatmaya ve bölgesinde tanıtmaya öncelik veren Pio’da, sokak esprisi, mekan konsepti ve dekorasyonun her alanında kullanılıyor. Mekanın dışındaki sokakta da yer alan bölümü, Antalya’ya özel bir mahalle atmosferi yaratmak için özenle tasarlanmış.

Yemeğin ardından müziğin ritminin yavaş yavaş yükseldiği Pio’da, bardaki trafik hızlanarak kokteyl ve içecek sunumları ön plana çıkıyor. Hayattan zevk almayı seven, renkli bir ruha sahip ve sokak kültüründen keyif alan her yaş grubundan konuğa hitap eden Pio, kültürlü, rafine zevklere sahip ve eğlenmeyi iyi bilen insanları bir araya getirmeyi hedefliyor.

Akdenizli köklerine sadık kalarak, dekorasyonunda endüstriyel tarzda hafif bir Londra Shoreditch dokunuşuna da sahip olan Pio, bu endüstriyel havayı ısıtacak Akdenizli objelerle yumuşatılıyor ve konuklarını, yetenekli seramik sanatçıları tarafından hazırlanan el yapımı seramikler ile süslenmiş barında ağırlıyor. Işıklandırmada farklı bir boyut yaratmak için, duvarları Brezilyalı ve Türk grafiti sanatçılarının özenle hazırladığı graffiti çalışmalarıyla süslenen Pio; dışarı çıkalım, harika lezzetleri paylaşalım, süper kokteyller içelim, iyi müzik dinleyelim diyenler için doğru mekan.